Ahojky
Mam prosbu, potrebuju poradit jak nastavit OziExplorer aby spolupracoval s Oregonem. Nejak me nejdou nastavit porty aby spolupracovali s USB. Jinak Mapsource normalne maka. Diky
Zkus exportovat z Oziho do GPX a tenhle soubor pak nahrát do Oregona, to by mohlo zafungovat.
No to jo, prez jiny program to jde, alemne jde o to aby ozi komunikoval s oregonem. S Legendem to bylo v poho.
A jakou používáš verzi programu? Možná v tom může být problém.
Tady je info ze stránek oziexploreru:
(This is a Garmin GPS with a USB data transfer interface not a Garmin connected to USB via a Serial to USB adapter.)
OziExplorer Version 3.95.4 or later is required, earlier versions of OziExplorer do not support this interface.
On the COM Tab - you must tick the checkbox "Garmin USB".
Mam verzi 3.95.4c a USB mam zaskrtnuty. Uz jsem zkousel stahnout od oziho i nejakou utilitku ta projela vsechny comy, ale oregona nenasla :o(