Ahoj, niekde som stratil subor s oznamom pre nahodneho nalezcu a tu v sekcii Ke stazeni to nie je. Kto mi poradi?
To som z toho jelen, predtym to neslo ani za nic , teraz ide no problem. Dakujem ![]()
Pravdepodobne jsi nebyl prihlasenej. ![]()
Ahoj, niekde som stratil subor s oznamom pre nahodneho nalezcu a tu v sekcii Ke stazeni to nie je. Kto mi poradi?
To som z toho jelen, predtym to neslo ani za nic , teraz ide no problem. Dakujem ![]()
Pravdepodobne jsi nebyl prihlasenej. ![]()