Provedl jsem kontrolu a zaměření cache, která byla v minulosti někým přesunuta na nové místo…
Zároveň jsem upřesnil nápovědu, přece jen to byla jedna z mých prvních keší a to jsem ještě netušil, jak moc podrobně to musím psát.
Závěr: cache je na logickém místě a s jejím nalezením by neměl mít nikdo problém, pokud ano, v nápovědě je vše popsáno takřka polopaticky.
Cache jsem presunul ja. Duvod je v logu, je tam i novy hint a souradnice. Tusim, ze sem ti o tom i posilal najake info mailem. 