PABA jede

To som nevedel, ze Paba sa angazuje v boxe :smiley:
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/ostatni-sporty/foto.phtml?gid=9081

Vidis jak keca? Rikal, ze je na horach.

Teda to je úplně hustej GC :smiley:

hmm.. ten mit :slight_smile:
uz vidim ty hladove vyrazy lidi na eventech :smiley:

Tý jo, to valim tenisáky :o:o

No PaBa the Great toho zvlada vicero, viz Respekt 51/2008 "Zustavame ve Strasnicich" .-)))

hele , taky má svůj lék: http://www.celostnimedicina.cz/paba-chrani-pred-skodlivymi-vlivy-okoli.htm :D:D:D

a tady jsem objevil nějaké stránky: http://www.paba.cz/ :smiley:

s nim bych se nechtel potkat při "boji" o FTF:D:D
jinak ladobohaci pozdravuj aldyse az ho potkas :wink: kdyz řeknes honzahais tak bude vědět.. díky :slight_smile: