To som nevedel, ze Paba sa angazuje v boxe ![]()
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/ostatni-sporty/foto.phtml?gid=9081
Vidis jak keca? Rikal, ze je na horach.
Teda to je úplně hustej GC ![]()
hmm.. ten mit ![]()
uz vidim ty hladove vyrazy lidi na eventech ![]()
Tý jo, to valim tenisáky
o
No PaBa the Great toho zvlada vicero, viz Respekt 51/2008 "Zustavame ve Strasnicich" .-)))
hele , taky má svůj lék: http://www.celostnimedicina.cz/paba-chrani-pred-skodlivymi-vlivy-okoli.htm :D:D:D
a tady jsem objevil nějaké stránky: http://www.paba.cz/ ![]()
s nim bych se nechtel potkat při "boji" o FTF:D:D
jinak ladobohaci pozdravuj aldyse az ho potkas
kdyz řeknes honzahais tak bude vědět.. díky ![]()