Paba, Paba jede :)

online spravodajstvo z USA: za posledne 3 dni nasiel Paba uz 53 caches, utok na tisicovku zahajeny :slight_smile:

OMG to už je pomalu geošílenství :-D, to musej bolet nohy :-D, ale gratuluju!!!

Tipuju, že ho musí tak maximálně bolet nohy od šlapání na plynový a brzdový pedál ;-))

Nejvic asi boli jak ztuhnou kdyz se tak clovek hodinku riti po highway furt rovne v kare bez tempomatu… :]

Nezavidte :wink:

53 kesi v USA? Tak to tim musel, chudak stravit aspon 2 hodiny…!? ;)))

Tak jak tak koukam, PaBa uz se vyhoup na druhe misto a do 900 kesek mu chybi jen dva kousky!! To je “americky ficak”.

PaBa 900. Gratulaci si schovam az na jeho 1000. Nebude to dlouho trvat… :o)

tajna sprava hovori, ze to bude len tych 900, 1000vku si Paba nechava na rodnu hrudu :slight_smile:

Jak tak koukám, musím změnit týmové heslo z “Udržet krok” na výstižnější “Neztratit stopu”. Blahopřejeme.