PaBa uz paty pullitr!

Je to az neuveritelne, ale Pavel se pri nedelnim cachovani dostal v Rakousku pres dalsi petikilo - ma tedy uz #2500! Tak jen tak dale, at to dalsi petikilo pekne ubehne a mame tu prvni ceske triple-milenium :). At te to stale hodne bavi a elan lovu te neopousti - jo a preji hodne stesti na co nejvic "cest kolem" a tedy na mnoho FTF brzy po publikacich :smiley:

Pavle, velka gratulace z Pernikova !!!

Chudák PaBa. Zatímco my s kamarády budeme mít za zamřížovanými okny ještě svobodu pohybu, Pavel si brzy vyslouží samotku i s kurtama :stuck_out_tongue: Tak honem, ať ještě něco stihneme. Už po nás jdou :D:D:D

taky moc gratulujeme. (myslite, ze pavel nekdy zvolni? :D)

A pak že to nepřibývá… Moc gratuluju Pavle. Kam to všechno povede… :smiley: Ale je to úúúúúžasný, ne?:wink:

Tak se Pavel dopracoval v Evropě na místo šedesáté a na světě na místo sedmisté, čímž neustále posouvá prapor ČR nahoru. Na padesáté místo už ztrácí pouze 200 keší a Víděň je jistě na takový nápor připravená. Takže gratuluji a hrŕŕ na ně ;).

No jak pise Bdek nas prapor nese PaBa vzhuru ale aby se nam uplne v te dalce neztratil- Holt slape jak svycarske hodinky. oc gratuluji.

Taky gratulujeme k neutuchajici kosmicke rychlosti. At to frci stale tak dobre a neprestane bavit!

Též gratuluju a děkuju za pěkně seřazený seznam 25 kešek pro návětěvu Vídně… :wink:

Laik žasne, odborník se diví. Mach3 v geocachingu překonán. Co bude dál?
Blahopřejeme !!!

Gratulujuu a at to i nadale tak pekne pribyva!

Vzdycky nekdo musi byt prvni, ale proc o tolik :smiley: Tak at se ti kesuje stejne dobre i nadale :slight_smile:

Koukám, že jsem tu jaksi pozdě, tak tedy radši blahopřeji dopředu už k těm třem tisícům! :wink:

Pavle jsi dabel!! At ti to vydrzi. Gratuluji!