Pafik ma 100!

Koukam po navratu z dovoleny, ze v Ceskem Raji se opet oslavovala stovecka!  Takze timto mnichovohradistske mafiance a clence mocneho klanu  Holenku z Raje [:D] moc gratuluji k dosazeni numera 100 a preji hodne stesti do dalsich lovu !!!

Zaroven dekuji jakozto co-ownerce za letterbox hybrid :-) Mam na nej (s magem76) uzasne vzpominky :-)

Velká gratulace Pavlínce! [W] [:D][^][G][W]

Také pod Ještědem bedlivě sledujeme milé Holenky z rovin a přejeme hodně štěstí a georadosti! 

Pafiku taky preju hodne dalsich kacerskych uspechu, at Te to stale bavi a moc me tesi, ze jsi TO zakulatila prave na moji kesce :o)

Prvni kilecko je nejvetsi duvod k oslave. Tak at pribyvaji dalsi. Moc gratuluji.

Moc gratuluji k první #100#  a děkuji za Kobylu v noci neměla chybu [:D] Držím palce v dalším úsilí. [^] [W]