Ahoj, nemel byste nekdo zajem zahrat si v sobotu 10.6.06 paintball? Sraz by byl v 9:00 na Smichovskem nadrazi, odkud bysme pak byli odvezeni do benesova, a pote zpet do prahy. Neni potreba zadne vybaveni, vsechno se da pujcit. Na http://www.paintballgame.cz se muzete podivat u koho budeme hrat + dalsi info. Nebo mi muzete napsat na mail..
Paintball me nelaka, ale pokud jsou tu i nejaci kacery, co by se sli postrilet 6mm argumentama z idealne mechanickych flinticek, o ucasti na podobne prestrelce bych urcite uvazoval :o) CQB rulezzzz :o)))