Gratuluji k dosazene 100 kesek a preji dalsi pekne vylety peso i v sedle tveho kola ! Myslim ze mas uz dost zkusenosti a mohl bys nam neco pro zmenu schovat ![]()
Sice včera jsem ti gratuloval přímo při nalezení té sté, ale připojuju se i touto cestou !!!
At ti to hledání jde pořád tak dobře jako dosud !!!
Důvodů k oslavě se najde vždycky dost, ale v geocachingu to má specifickou příchuť. Tak ať to přibývá.
První stovka je rozhodující, takže blahopřeji.
Prvni stovka chutna nejlepe! gratuluju!
Přidávám se ke gratulaci.. Ať to šlape..
To je ta nejkrasnejsi prvni hranice!! Gratuluji k prolomeni.