patch pro X radu Etrexů

Tak už vyšel PATCH na češtinu po Etrexové modely Xové řady garminů.. http://hws.webhosting.gs/garpatch.html chtěl bych se zeptat, jestli už to některý nadšený uživatel nového LegendX nebo VistaX zkoušel :-))

Dobry tip, sam jsem to nezkousel - anglictina mi vyhovuje lepe, ale po zbezne analyze v hexaeditoru to vypada vcelku slibne, jen mi neni jasny, proc autor zmenil datum z roku 1999 na rok 2798 =)