pátrání po vodícím psu Jagovi

Nevidomý z Turnova prosí o pomoc, ztratil vodicího psa

[email protected] - 17.03.09 15:31:51

Jago
Pejskaři, kamarádi, jménem nevidomého pana Josefa Loudy Vás prosíme, aby jste se také zapojili do
pátrání po vodícím psu Jagovi. Jago se ztratil v pátek, 13.3. večer v Turnově. Je to světlý, silný kříženec labradora a zlatého retrievera, má krátkou srtst - podoba labradora, trpí epileptickými záchvaty, takže by bylo nutné, pokud je na živu, ho rychle najít, aby mu mohly být podány antiepileptika, které musí brát. Jeho fotka je umístěna u článku na idnes - odkaz zde - http://wap.idnes.cz/clanek.aspx?pid=kri … domaci_cen . Jeho pán právě proto, protože v poslední době onemocněl epilepsií, mu dával víc volnosti, aby si trochu užil života. A to se mu nevyplatilo. Prosíme tedy jménem Jaga i jeho pána, rozhoďte tuto informaci mezi co nejvíc známých pejskařů, hlavně v okolí Turnova. Jago neměl při venčení ani obojek ani postroj, miluje lidi, tak se mohl k někomu připojit a někdo by ho mohl mít klidně i doma. Pokud budete mít nějaké informace, můžete nám napsat na mail [email protected] nebo zavolat na mobil
603 769 864. Pes nebyl vycvičen u nás, ale domníváme se, že toto není vůbec rozhodující, důležité je se snažit pomoc Jagovi i jeho majiteli. Děkujeme.

Špatný odkaz
:frowning:

Dovolil jsem si zprávu zkopírovat i na naše lokální fórum z Českého Ráje. Pár cacherů z Turnova tam je, tak to třeba bude cílenější.
Jinak samozřejmě přeji, aby se pejsek co nejdříve a nejlépe ve zdraví našel.

Kdepak je pejska asi konec.

:D:D:D:D

Nepřipadá mi to nějak vtipné…

http://zpravy.idnes.cz/nevidomy-z-turnova-prosi-o-pomoc-ztratil-vodiciho-psa-pp5-/krimi.asp?c=A090316_092649_domaci_cen

funkcni odkaz…

trošku ujetá reakce, ne?

Ujetá určitě a hlavně nevhodná . Ale je to bohužel realita. Je běžná praxe že když se pes zatoulá k čínanům tak ho rohnou. Pro ně je to asi jako pro nás kuře. Tak jen doufat že pejsek na nějaký takovýho šmejda nenarazí.

pesan je už doma :slight_smile:

Je to jisté, Johule? Odkud to víš?

z našeho psiho fora;)

Dobře dobře… já jen že jsem to napsal i na půlmilionový fórum, tak jestli je na místě to zase stopnout.

to je supr, že se to tak rozjelo:) ale jo, můžeš to už stopnout a díky moc;)

Ano potvrzuji, že na naší psí poradně odkud jsem kopírovala tuto zprávu původní je nyní napsáno, že je pesan už doma, takže akci s radostí stopuju u já a jsem mooooooooooc ráda, že to takhle dopadlo. Je to super a děkuju vám všem. :slight_smile: