Pazitka aka FTF Demon Severu #200

Hola Hola na vedomi se dava ze Pazitka pokoril dnes paradnim FTF svoje dvoukilo. Gratuluji Demone z lyzovani v Rakousku, omluv snizenou kvalitu. Radne to Geooslav.

Rovnez zastupce Holenku se pridava ke gratulaci k uspesnemu kombu !!!  Apel za oziveni tradicionalek dopadl na urodnou pudu [:)]

Taky se připojuji ke gratulaci, ale více naž na té skutečně 200sté se nám Démon překonal na té 199 :-)

 

Blahopřejeme k pěknému druhému kilečku. Ať tvoje kroky doprovází dobrý signál a ostré světlo čelovky. To ti přeje Mafi a jeho banda. [ip]

Také my se stavíme do fronty gratulantů a přejeme hodně štěstí do dalších lovů a velkou georadost z každé nalezené i založené kešky.[:D][^][D]

A věz, že radost se netýká jen FTF.[;)]

Dalsi ze severnich vudcu dosahnul velkeho vitezstvi [^] GRATULUJEME a prejeme dalsi tve oblibene FTF na prektrasnych mistech nejen v Liberci [Y]

Jo jo pekne cislicko. Tak at se dal dari. Gratuluji!!

Přidávám se ke gratulantům!!! Tak hrrr na další stovku [D]!

Pažitko, vítej v klubu! [;)] Gratuluju !!!

Pažitka 200

Být všude první má své klady.
Nikdy však není na závady,
když pannu někdo odzkouší,
ať ve vodě či na souši.

Ono totiž… taková prvnička,
ta velká i ta maličká,
jak se občas ukáže,
pěkně ztrapnit dokáže.

Teď mluvím z vlastní zkušenosti,
neb naběh’ jsem si mockrát dosti.
Bez eftéefek dá se žít
nemusí se pak sprostě klít.

Netřeba se pořád hnát
a zapomínat klidně spát.
S keškou je to jako se ženou
mnohdy lepší je vzít tu zkušenou…

Gratulace do Liberce! [;)]



Tak démon už má taky dvě sta? No to je pěkný, začínám si připadat trošku trapně, že já ač ze severu tu druhou stovku teprve zpracovávám [;)]

Přeji hodně dalších úspěchů nejen v GC!

Gratulujeme k významnému geoúspěchu  [^] [:D][:D]. My jsme od takového čísla ještě hooodně daleko.

Přání k lovu dalších keší dá se říci potěší,moc moc dalších krásných ůlovkú přeje jeden z lovců českorájských.  [^][D]   #200#

Gratulace drsnemu Seveřanovi a přání samých pěkných keší, nejlépe tak jak je má rád: v FTF provedení…

gratulujem na daleky sever [:)]