Gratuluji ke stovce a přeji spoustu dalších keší jak nalezených, tak uložených!!! A pěkné počasí a nová FTF, málo mudlů a žádná DNF, pohodu, klídek a všechno ostatní, co si geocacher může přát…!
Dane, my se také s radostí připojujeme ke gratulaci, neboť stovka je (jak již někdo z kolegů napsal) dolní hranicí geozávislosti. Tak Ti přejeme, ať Ti ta závislost dlouho vydrží a ať s Tebou vydrží Tvoje rodina! Myslíme to upřímně! Hihihi! Jó a nemysli si, že Ti tu druhou stovku budeme nějak usnadňovat!
Tak Ty už taky??? Moc gratuluju a přeju Ti, aby Ti to nadšení vydrželo a sobě přeju, aby mě Tvé podařené kešky provázely po liberecku a nejen tam.
I za tým TantalCZ Ti oba moc gratulujeme a těšíme se na pokec na GeoEventu. P a M
Také se připojuji se svou troškou do mlýna - gratuluji ke Tvé první stovce, pátého to oslavíme ![]()