PC-Romeo je smutny, ze mu nikto okrem mna a Whoevera negratuloval k 200 najdenym cache, tak zakladam nove vlakno, kde mu vsetci mozete pogratulovat, aby nebol smutny :)))
No tak teda nebud smutny a raduj se, uz mas cele 2 stovky cache, to je na nejmladsiho samostatneho geocachera v CR velmi pekny vykon. Asi by to chtelo nejaky autogratulacni robot, clovek uz ztraci prehled komu gratuloval a komu ne. Mas jeste cely zivot pred sebou a nejlepsi podminky abys nas vsechny predbeh az se my starsi budeme belhat k te jedne cache za mesic, ktera bude necely kilometr od naseho domova. No snad se doziju geoduchodu, ale pro tebe je to jeste tak minimalne 4000 cacha daleko, takze lov a lov a (na to treti si uz memohu vzpomenout).
Samozřejmě se připojuji k velké gratulaci a přeji hodně dalších geoúspěchů a vždy dobrej signál ![]()
Moooooc gratuluju!!!
I ja se pripojuji ke gratulaci.
taky gratuluju, snad se taky nekdy dohrabuk tomuto cislu:)
Sice dneska uz 200 neni zadny ohromujici cislo, ale ja mam nejmin co rikat :-). Takze taky gratuluju, jen tak dal.
Taky gratuluju. Doufam ze jsi to poradne oslavil ![]()
S malým zpožděním se připojujeme ke gratulantům.
Dodatecne take gratuluji! A dalsi gratulaci ti posilam (take dodatecne) i za tvych 10 zasazenych kesek. Posledni dobou jsem jich par navstivil a na dalsi se chystam, takze jeste jednou - diky za ne!
…ježíš, málem jsme to prošvihli úplně… takže též blahopřejeme, byť tak pozdě, našemu The Youngest Solitaire Czech Geocacher
k významnému geojubileu!
m+p+a+e
Mockrat vsem dekuju… nebral jsem to zas az tak vazne jak pise Saman. Jen jsem podotknul, ze novy system zobrazovani rychleho prehledu fora zpusobil, ze mi gratuloval jen Who a Saman. Ale prezil bych to… ;))))