Ahoj kolegové,
nemá někdo zkušenosti s kombinací PDA (HP114 -WM6), GPS modul Nokia LD 3W a WherigoPlayer?
Nějak se nám nedaří rozchodit. Přitom modul funguje s mobilem - aplikace Handy Geocaching nebo GPSVlk. PDA modul "vidí" a přitom aplikace WherigoPlayer se s modulem nespojí.
Díky za odpověď.
A máš správně nastavené spárování, odchozí port, přenosovou rychlost a případně nastavení u externí GPS?