Budu si pořizovat PDA ASUS P535, a tak jsem se chtěl zeptat, jestli s tím nemáte nějaké zkušenosti, pokud jo (kladný i záporný), napište je sem. Díky Dabi.
Hodne pres rok jsem toto pouzival pro GC. Pokud mas ten spravny soft, kese stim jdou krasne hledat. Sice to neni zadny outdoor - musis na to davat pozor, ale jinak me to behalo dobre a presne.
Ted to puzivam hlavne pro navigaci v aute (TomTom) a jako zalohu pro GC ci databazi html listingu.
Zkušenosti…víceméně nám zařizuje většinu FTFfek, takže zkušenosti dobrý.
Pouzivam ho asi rok a pul a musim rict, ze jsem spokojena -v kombinaci s programem BeeLineGPS to funguje bez problemu se solidni presnosti. Mozna trva trosku dele nez pochyta satelity, ale to spis ve srovnani s nasim dalsim vybavenim,jinak to neni tak strasne. Dokonce i nejake to Wherigo jsem s nim zvladla.Pro me je to idealni reseni-vse v jednom.
Akorat jsem si na display poridila InvisibleShield, a tak je i v terenu o neco robustnejsi a nemusim se tolik bat deste a skrabancu.
Dabi, Ty mě neveříš, když Ti něco napíšu? !!!
Věřím ti, ale jen se ptám i na názor ostatních. Je na tom něco špatně?![]()
Zdravím, také jsem majitelem týhle mašinky. Spokojenost s ní, jen trošku bojuju se sw. BeelineGPS mě úplně nepřesvědčil, kolikrát jsem dohledával iGem a bylo to přesnější. Je stabilnější, myšleno tak, že mi během minuty 3x nezmění směr a vzdálenost do cíle.
Mohl by někdo doporučit ještě nějaký jiný odzkoušený sw.?
Jinak můžu Asus P535 vřele doporučit.
Mě se osvědčil GeoScout - výborná databáze keší, podpora map, kompas, možnost online stahování z webu, prostě řešení vše v jednom.
Moc děkuji za zkušenost a omlouvám se za přiživení na tomhle topicu.