Potřeboval bych poradit, jaký použít prohlížeč v PDA na html formát (třeba vygenerované info za Skrýšotlače). Aby se mi zobrazovaly i obrázky. Mám tam Internet Explorer a ten je docela hrůza. Nebo jak používat PDA, místo toho, abych si tisknul tuny tránek s informacemi o keškách.
Já používám v PDA právě onen IE a žádné problémy mi nedělá. (Dříve jsem používal HTML vygenerované Skrýšotlačí, nyní HTML z GSAKu). Zkoušel jsem i Operu, ale nenašel jsem důvod, proč ji kupovat…
Já mam veškeré info o keškách v BeeLine GPS. To je nejlepší.
Ale dá se to převest do PDF a pak to vněm prohlížet (prohlizec je zdarma), ale to je asi zbytecna strata casu.
Jinak html prohlizim v Opere.
Opera, na stole i v ruce..
PDFka jsem zkoušel, ale nevím jak ostatním, mě na PDAčku spíš nefungujou než fungujou (o rychlosti škoda mluvit, a to mi procesor v pda taktuje na vic jak 600 MHz). Aktuálně jedu v kombinaci s Operou. Zobrazení super (ve VGA režimu) a spolehlivost taky dobrá. Akorát to není zadarmo ![]()
Bud BeeLine GPS (umi zobrazovat kese na "mape", zobrazovat napovedy) nebo CacheMate (neumi moc pracovat s GPS; umi papirovat, tj. evidovat TB, pripravovat logy atd.).
Pokud jde prave o listingy ze Skrysotlace ja pouzivam MobiPocketReader, ten si poradi s html docela dobra a hlavne jednoduse. Ale pro me jeste lepsi je prevest html do nativniho formatu MobiPocketu (Creator je ke stazeni zdarma), prace s nim je trivialni a konverze vcetne vytvoreni seznamu je otazkou par kliknuti.
Mobil Pocket jsem zkoušel, ale měl jsem problémy s kódováním češtiny. Pokusím se sehnat ten Creator.
Jinak jsem se pokusil nastavit trochu jinak výstup ze Skrýšotlače, tak znovu zkusím ten IE.
Díky všem za rady
Mobil Pocket jsem zkoušel, ale měl jsem problémy s kódováním češtiny. Pokusím se sehnat ten Creator.
Jinak jsem se pokusil nastavit trochu jinak výstup ze Skrýšotlače, tak znovu zkusím ten IE.Díky všem za rady
Jsou tri moznosti, jak se s cestinou vyporadat - bud kodovat v UTF-8 nebo odstranit cestinu (resp. diakritiku) nebo pridat do PDA nektery z fontu pro Win95 (nejake se daji najit tady - http://www.palmknihy.cz/ .
czcharlie napsal/a:
Jsou tri moznosti, jak se s cestinou vyporadat - bud kodovat v UTF-8 nebo odstranit cestinu (resp. diakritiku) nebo pridat do PDA nektery z fontu pro Win95 (nejake se daji najit tady - http://www.palmknihy.cz/ .
jj, do readeru jsem hodil kdysi VerdanuCZ a bez problemu se cte