Jo tyhle GC jsem už viděl, ale musel bych se podívat doma v kterém shopu je nabízeli. Možná to bylo na http://shop.geoswag.com/, ale nejsem si jist. Každopádně už tam nejsou. Jedná se předpokládám o Sunburst GC. Takže stačí zadat do Googlu a je to.
Sunburst GC se objevují na eBay a existují i jiné motivy a barevné provedení.
Jo tyhle GC opravdu jsou z geoswagu. Já mám trochu jinej vkus a ikdyž mám celkem širokej záběr, tak tyhle GC jsem tam nekupoval.
Jinak doufám, že na eBay nebudem moc konkurenti.
Od Dona mám již několik různých GC vydražených.
Ja myslim ze na eBay moc konkurenti nebudem. V kombinaci s PayPalem je to desive snadna a rychla metoda jak vyprazdnit ucet. O vanoce jsem delal ucetnictvi a trochu se bojim ze muj processor ma nejakou chybu.
Ma Geoswag nejaky mailing list s upozornenim na novinky? Docela me mrzi ze jsem ten majak drazil za vic nez za kolik se byval dal koupit. Ale clenem toho jejich klubu byt nechci, mince co si koupim si chci nejdriv prohlidnout nez se rozhodnu.
Existuje ještě verze Nickel+modrá výplň ale ta je již vyprodaná.
Už když mi je dealer posílal, tak mi nedodal požadované množství.
No a co se týká té agresivní barvy tak to je způsobené skenováním, tyhle lesklé a průsvitné kousky jsou trochu oříšek, ve skutečnosti je to světlejší.
Chtěl jsem poprosit případné majitele o změření průměru (v milimetrech) této mince. Údaje na internetu se různí, a tak zkouším tuto cestu. Předem děkuji.
Po ověření rozměru vznáším poptávku po této minci. Jsem ochoten koupit nebo vyměnit za jinou (resp. jiné) mince. Nedělám rozdíl mezi neaktivovanou a aktivovanou. Díky za nabídky.