Pehta sa stal agentom HM a zaroven tym dosiahol 400 najdenych cache, gratulujem :)))
Připojuji se ke gratulaci a přeji plno hezkých zážitků při cestách za šipkou
Gratuluji k hezkému výsledku.
Blahopreju a treba se zas nekdy potkame v piskovcich.
Gratuluji a cekam ze se potkame zas nekdy na bezkach. V zime nebo v lete, to je jedno…
Tome, velka gratulace a dik za velmi pekne zpracovanou Broumovskou serii.
Gratuluji k dalsi mete !!!
Gratuluji ke čtyřstovce. Máš moc pěkný fotky. Líbí se mi. Anad.
Gratuluju! Pekne jsi od jara zrychlil
!!
Gratuluju Ti jako dalsimu kacerovi, jehoz drevene kolecko si dokazu priradit ke spravnemu obliceji. Preji nadale dobry prijem a nejkratsi cesty k dalsim krasnym pokladum ![]()
Dekuji vsem kdo me projevili svou ucast :- ovsem bez Vasich kesi by to neslo :o)
o ou, tady jsem nejak vubec nezaregistroval… takze veelmi zpozdene gratulujeme. ![]()
Cely nas tym se pripojuje k velke gratulaci - at se dari!
Gratulujeme k dosažené čtyřstovce a přejeme Ti, ať Ti to hledá i nadále jako po másle. A u nás na severu jsi ještě nebyl, tak pohni, máme co nabídnout!