Pehta 400

Pehta sa stal agentom HM a zaroven tym dosiahol 400 najdenych cache, gratulujem :)))

Připojuji se ke gratulaci a přeji plno hezkých zážitků při cestách za šipkou

Gratuluji k hezkému výsledku.

Blahopreju a treba se zas nekdy potkame v piskovcich.

Gratuluji a cekam ze se potkame zas nekdy na bezkach. V zime nebo v lete, to je jedno…

Tome, velka gratulace a dik za velmi pekne zpracovanou Broumovskou serii.

Gratuluji k dalsi mete !!!

Gratuluji ke čtyřstovce. Máš moc pěkný fotky. Líbí se mi. Anad.

Gratuluju! Pekne jsi od jara zrychlil :wink: !!

Gratuluju Ti jako dalsimu kacerovi, jehoz drevene kolecko si dokazu priradit ke spravnemu obliceji. Preji nadale dobry prijem a nejkratsi cesty k dalsim krasnym pokladum :wink:

Dekuji vsem kdo me projevili svou ucast :- ovsem bez Vasich kesi by to neslo :o)

o ou, tady jsem nejak vubec nezaregistroval… takze veelmi zpozdene gratulujeme. :slight_smile:

Cely nas tym se pripojuje k velke gratulaci - at se dari!

Gratulujeme k dosažené čtyřstovce a přejeme Ti, ať Ti to hledá i nadále jako po másle. A u nás na severu jsi ještě nebyl, tak pohni, máme co nabídnout!