Pehta #500

Pehta včera dosáhl půltisíce, vybral si k tomu pěknou cache (byť v Praze). Blahopřeju!

Moc moc gratuluju!!! Skvělý mezník, tak šup šup, ať to šlape a ať šipka nezlobí.

Připojuji se ke gratulaci. Přeji plno hezkých, nezapomenutelných zážitků při cestách za šipkou. A díky za Tvé prima kešky.

Pekny milnik! Vzal jsi za to v posledni dobe opravdu pekne, je videt, ze geovirus te uz taky postihnul :wink:

Pekny, pekny! Hezky ses rozjel :o) Jednou mi bude muset ukazat, jak jsi loupnul to brutalni sudoku jako FTF :wink: Gratuluju! Jen tak dal…

Pětistovka je pěkné číslo, ale je jen jedním z milníků na nekonečné cestě. Tak ať Ti to odsejpá.

Moc gratuluji ke krasnemu cislu!

test

pekne cislo, nech Ta to bavi a drz sa :)))

Pullitr je tady jen tak dale !!Gratuluji!