PETEGEO #500

Lipa gratuluje, ale pribrzdime, ne? ;-D

Připojuji se, včerejší 20 byla dobrá [8-)]

Jo tak tu mame skvely - [B] - !! Moc gratuluji!

Pripojuji (spolecne s celym tymem) se k velke gratulaci a tesim se nekde u cache navidenou [^]

Stojíme ve frontě gratulantů a posíláme zpod Ještědu geoblahopřání k dosažení úctyhodného počtu úspěšných lovů.[:D][^][D] Ať se Ti daří i nadále! Děkujeme za Tvé krásné kešky.

P.S. Tvoje logování na Havraní skále je nepřekonatelné! [8-)]