To si tak někdo přivstane a po ránu si zaloguje 500 [Y]. Gratuluju! Jsem poctěn, že to bylo právě na mé pixličce [;)]
Toto je první meta, ke které jsem ochotný gratulovat, takže blahopřeju a drž se chlape!
No, tak ti chlape moc gratuluju. [Y] Zase jsi o pár pixel přede mnou. [:D]
Gratulace i ode mě a Imagina - tak půllitřík už máš a do toho litránku už to půjde rychle [:)] Jen tak dál!
koukam, ze tohle petikilco jsem pri tom nasem fofru ted nejak propasl. tak gratulujeme a jen se ti dal dari. [:)]