[center]
Děkujeme Všem za přízeň v letošním roce a přejme si ať se tu všichni ve zdravi příští rok potkáme …
KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM PŘÁTELÉ A KAMARÁDI
WWW.WARPSDESIGN.INFO[/center]
[center]
Děkujeme Všem za přízeň v letošním roce a přejme si ať se tu všichni ve zdravi příští rok potkáme …
KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM PŘÁTELÉ A KAMARÁDI
WWW.WARPSDESIGN.INFO[/center]
Děkuju moc.Je to od tebe milé ![]()
P.S.: na fóru už neplatí zákaz reklam??
to prece neni reklama..
..ale warpsovo logo a odkaz na jeho stranku .. ![]()
kdyby nabizel gps (jako to na foru běžne funguje a děla se to ) tak neřeknu ale takle neni nic proti ne? ![]()
jinak díky za přání s vám všem to samé…
[center]Hezké vánoce a PF2009 přeje všem celý ProKesTom tým.[/center]
[center][small](ProKesTom, Petr.Zablati, Sylvia999, M.Mikado)[/small][/center]
No řekněme, že v případě komerčních nabídek obchodů se to běžně dělá hlavně v případě naštěstí zatím jen jednoho člověka a funguje, protože to nikoho nebaví furt dokola řešit, zvlášť za tak vydatné "podpory" okolí.
Doufám (Rád bych napsal "věřím", ale to už nějakou chvíli ne.), že to není případ zrovna tohohle vlákna, a tak bych doporučoval zbytečně ho dál nepitvat a jen si popřát ten hezký nový rok.![]()
Takže, hodně štěstí, signálu a krabiček! ![]()
.jpg)

Vážené kolegyně a kolegové ,klikněte si a pusttě zvuk na http://elfyourself.jibjab.com/view/tWAtcjz1c9PVVFAp/XXMd122K8nnxuV5eurEdiTnQ
Hodně sqelých zážitků v roce 2009 přeje Tom007 a Dadam3 s pomocníky

Ač bylo přání určeno pouze pro naše fórum http://www.ggm.cz, rád se o něj ale podělím i zde. Orgasmátor už tak nějak do té naší mnichovohradišťské bandy patří…:D:D:D

Tez pripojuji nase prani
at se dari i v Novem roce
přeji
kladinaci
Každý sám nejlépe ví, jaké by chtěl mít Vánoce a nový rok. Tak přesně takové ať je máte.![]()
bella-donna a Osik
Také bych si dovolil připojit se k dalším kolegům ze severu a popřát veselé Vánoce všem lidem dobré vůle kromě …
No, prostě všem ![]()
Už jsou zase po roce, ty pitomé vánoce. Plno práce, všude žrádlo, přibude nám nové sádlo.
Bohatého ježíška a klidný rok 2009 (tedy… klidný civilní , ale akční geo rok
)
přeje Pechy s rodinou ![]()
Přejeme všem hodně síly k dosažení toho,oč usilujete !!
Moc moc dobrejch kešek a bezva odlovů přeju!

I my se přidáváme k přání všeho nej do nového roku…
Selmice and michajlpetrof!!!
svetlo v dusi:)
Přeji všem super Vánoce a perfektní rok 2009, tak jak si ho představujete a chcete ho mít.