Pitr 400

Moj geosused Pitr a jeho rodinny geoteam sa prehupol cez 400 najdenych cache, gratulujem :)))

Gratuluji tomu, kdo me v kvetnu 2005 prostrednictvim clanku v priloze HN privedl ke geoblaznum.

Velka gratulace samozrejme i ode me! :slight_smile: I kdyz, o nic nejde, ze…? :wink:

Taky gratuluju !!! A taky dekuji za osvetu ve “hospodarkach”…chytnul jsem se :slight_smile:

Velka gratulace a prani dalsich peknych vyslapu za sipkou.

Rádi se připojujeme ke gratulantům a přejeme mnoho dalších úspěchů, nejen v geolovu.

Gratulace Pitrovi, ktery ze mne udelal “uchyla”, co se mota s tim divnym mobilem furt dokola a snazi se byt pri tom nenapadny. Jsem take jeden z tech, co si v patek precetli Vikend HN a hned v sobotu tahl rodinu do hor. :-)Takze jeste jednou gratulace Pitrovi a hlavne Lucince, protoze bez ni by to urcite neslo :wink:

Cela rodina se pripojuje k zastupu gratulantu.

A ani to netrvalo tak dlouho… :slight_smile: ! Čtyřnásobné geoblahopřání od spřáteleného týmu (který má náskok jedné geodcery)!

M+P+A+E

A já si myslel, že Pitra honí interpol po Rakousku :wink:

A on u toho ještě stíhá kešovat!

Tak to gratuluju!!!

Taky gratuluju!

Blahozelam!

Gratulace a podekovani za pekne kesky.

Také se samozřejmě připojuji k velkému blahopřání… je to super.

No, trochu se zpožděním, ale… přece… :slight_smile: Moc gratuluji, i když spíše Jítě, kterou ty bodíky zajímají více než Tebe.. :slight_smile: Ale musíš uznat, že 400 je už pěkné čísílko… :slight_smile: Co Lůca, má radost, nebo jí je to jedno?:))

Ahoj někdy v terénu / hospodě, Who

i ja jsem se na zaklade clanku z hospodarek dostala ke keskovani :o) a vim jeste o dvou, ktere jsem tim nakazila :o)
gratuluji k 400 :o)

Dekuji vsem za cely nas team, za moc mila blahoprani ac sam se podobneho popravani “kazdy kazdemu” zde na foru v posledni dobe radeji zdrzuji. Nemejte mi to prosim za zle, nejde o projev neslusnosti. Pripada mi vsak, ze sdileni zazitku z geocachingu po internetu muze vypadat i jinak, nez neustale virtualni “potrasani pravicemi” a jak se nase rady postupne rozrustaji, muze byt brzy timto tempem “trepacka” hlavnim predmetem tohoto fora :wink:

A proto: “Radujme se z kazde nalezene! Mnozme je! A oslavujme vsechny vydarene dustojnymi logy!”

I já moc gratuluji. A teď mílovými kroky k magickému jubileu. :))