Vitam v lize “199 a kousek”. Je videt, ze kdyz se zbavis na cas manzelky tak te od kesi nic (ani zima) neodradi. Preji hodne nachozenych geokilometru, hodne minut (hodin) prozitych pri lusteni.
Take se pripojuji ke gratulacim:)
Velka gratulace i od pulky dua Slaz - Tucek !! Hodne pohody do dalsich kilometru za sipkou !
Pripojujeme se ke gratulantum a prejeme hodne zabavy.
Gratuluju. když je někdo borec, pak nepomůže ani pár předskoků v keškách. Už jsem se polepšil. všim sis?
Také moc a moc gratuluji. Ta dvoustovka to lomí, teď již je to všechno snadné a kešky skáčou do batohu sami :))
Připojuji se ke gratulaci s přáním opohody do další dvoustovky…
blahopreji, pekne cislo
Gratuluju ke kulatemu “vyroci”!
Take se pripojuji k zastupu gratulantu.