Pitris = 600

Velká gratulace ke krásnému počtu nalezených pokladů k Tobě letí zpod Ještědu. Přejeme Ti hodně štěstí a zábavy na dalších lovech beze zbraní.[:)]

To jsem si mohl myslet, že si necháš Eden jako jubilejní. Tak ať ti to i dál takhle pěkně plave.

Gratulujeme k pěkné 600! A těšíme se na další horo-geo-legrace... :)

 M+3

Gratulujem Pitrisi, snad si moc nevymrzol [:D]

Cely nas team gratuluje a zaroven se tesi na nase dalsi geosetkani.

Připojuji se ke gratulavím a ještě jednou díky za geopadání.

Pitris moc a moc gratuluji a tesim se zase na nejakou vydarenou akci.

Gratuluju k ucasti na silene cachi v Edenu. Zatimco ja se vyhrival v pekle, sledoval jsem vasi koupel online. Jektani zubu bylo slyset az do Prahy [:D]. Jen si nejsem si jist, zda uz muzu gratulovat k 600. Muzska cast vasi vypravy mozna bude muset plazovani opakovat [:P]. Nejenze fotky jsou malo citelne [;)], ale vy panove jste nedodrzeli podminku listingu: “Eva muze stat po pas ve vode a pouzit ruce, Adam pak po kolena a i on smi pouzit ruce.” No, ale vzhledem k tomu, ze voda mela 0°C, tak vam to snad uznaji [8-)]

Jen tak dal! [Y] Vzhuru do dalsich silenosti [;)]

I nas maly team se pripojuje s uprimnou gratulaci. Tesime se na setkani na nekterem z dalsi eventu, kde ti jeste dodatecne stiskneme ruku, … ale to uz bude 700? 800?

Gratuluju k tomu krasnemu cislu a preju hodne uspechu pri dalsim hledani. Zdravi asi prat nemusim, myslim ze po Edenu nas otuzilce uz zadna nemoc neskoli:)

Já i Imagine se připojujeme ke všem gratulantům a doufáme, že se setkáme na nějakém eventu a pogratulujeme osobně [;)]

Velká gratulace[<:o)]Už se těším na nějaké další GEOpadání, abych se mohl zúčastnit[:P]

Pitrisku, docela jsme se pobavili pri cteni logu Eden cache. Jste vsichni vetsi blazni, nez jsme si mysleli. Ale od vas se neda cekat nic jineho:-)) Na tuhle kes bude potupa jit v lete:-)) Gratulujeme co se do tebe vejde.

A pak že není ráj … teda Eden [:D] Gratulace!

Ty stovky se jen míhají, ani nestačím gratulovat. Tak plnou parou do sedmistovky!

Taky se připojuju ke gratulacím.Jestli je šestistovka ráj co ale následuje pak?

Gratulace i z Pankráce. Hezky vybraná jubilejní cache. Kačas říkala, že na tebe dlouho čekat nebude :slight_smile: