Posilame velkou gratulaci a trosku litujeme, ze jsme nepoprali osobne v sobotu na eventech v Plzni At to jde stale s velkym nasazenim pro vec jako do ted a tesime se az vas zas uvidime… (no a taky na vasi pripravovanou vekou cache)
Tak to musim taky pogratulovat . Jsem rad, ze jsem Vas poznal a ze se ke geocachingu stavite tak ciste . Uz se tesim delsi dobu do Jiznich Cech. Tak snad se zas nekdy potkame.
Ufff, jsme nějak mimo GC dění, ačkoli velmi dobře víme, že jste do Plzně jeli pro dvoustovku. Takže milá teto, milý strýčku a zároveň milá geomaminko a milý geotatínku, přejeme Vám z celého srdce vše nejlepší k vašemu geojubileu, děkujeme za zásoby geopředmětů z poslední návštěvy (už se chystají do světa), a za všechno co pro nás "mladé" děláte. Dále Vám přejeme spoustu dalších krásných zážitků při vašich velmi netradičních geovýpravách s mudlími doprovody i bez nich, hlavě Standovi dobré boty, lehký bágl a vždy dostatek satelitů, Máje nepromokavou pláštěnku a dobrý zrak i hmat. Uvidíme se na každoročním mudlím eventu o Vánocích, už teď můžeme slíbit - in: TB, CWG a naše cukroví, out: TB, CWG a vaše cukroví.
Papík.