Plachtaci zakotvili na 200 :D

v pohledu nekterych sice pomalu, ale zato pekne poctive, ani nevim kdy jsem naposled zaznamenal slovo AUTO ve vasem logu a to se cenni :slight_smile:

Jakpak to vypada s pripravovanym "Vodnanskym kaprikem" kdypak nam pripluje Notifikacni SMS :smiley:

Dobrej vitr do plachet a silne nohy na vyletech preje cely MadDogTeam A+P

Posilame velkou gratulaci a trosku litujeme, ze jsme nepoprali osobne v sobotu na eventech v Plzni :wink: At to jde stale s velkym nasazenim pro vec jako do ted a tesime se az vas zas uvidime… (no a taky na vasi pripravovanou vekou cache) :slight_smile:

gratuluji MyKešáci

Tak to musim taky pogratulovat :slight_smile: . Jsem rad, ze jsem Vas poznal a ze se ke geocachingu stavite tak ciste :stuck_out_tongue: . Uz se tesim delsi dobu do Jiznich Cech. Tak snad se zas nekdy potkame.

Ufff, jsme nějak mimo GC dění, ačkoli velmi dobře víme, že jste do Plzně jeli pro dvoustovku. Takže milá teto, milý strýčku a zároveň milá geomaminko a milý geotatínku, přejeme Vám z celého srdce vše nejlepší k vašemu geojubileu, děkujeme za zásoby geopředmětů z poslední návštěvy (už se chystají do světa), a za všechno co pro nás "mladé" děláte. Dále Vám přejeme spoustu dalších krásných zážitků při vašich velmi netradičních geovýpravách s mudlími doprovody i bez nich, hlavě Standovi dobré boty, lehký bágl a vždy dostatek satelitů, Máje nepromokavou pláštěnku a dobrý zrak i hmat. Uvidíme se na každoročním mudlím eventu o Vánocích, už teď můžeme slíbit - in: TB, CWG a naše cukroví, out: TB, CWG a vaše cukroví.
Papík.

Díky. A hlavně - zachovejte nám přízeň! :smiley: