Zdravim,
nabizime posledni kousky plastovych sablon pro 35 ks CWG, ktere se vejdou do euroobalu ("kosilek", velikost A4).
Šablony jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, vhodné pro sběratele CWG do jejich alb.
Cena: 89,-Kč
Doprava: Možnost vyzvednout osobně na dvou místech v Praze (Praha 9, Praha 10), nebo necháme zaslat poštou. Cena poštovného se bude odvíjet od sazebníků Č.P.
(na požádání můžeme přibalit i určit počet euroobalů)
Vážně? To neni možné…všechny zkoušíme Je sice pravda že u některejch musíš použít trochu síly, ale jde to. Zkoušel si více druhů? Pokud tam opravdu nejdou, napiš nám
Tak jsem to dnes vyzkoušel na vzorku cca. 40 CWG a opravdu ročníky 2008 a starší více či méně v pohodě do šablony vložit, ročník 2009 je zřejmě poněkud málo uleželý a je potřeba opravdu veeeeelké síly na to, aby se to tam vůbec narvalo…
narvat tam jde vzdycky… je pravda, ze to nekdy potrebuje trochu vetsi silu, ale jde to. kdyz jich tam clovek macka 150, tak to je drobet pakec, ale pokud uz jen doplnujete, tak je to sranda.
Hlavně si nekupujte ty od toho člověka na Aukru. Šablona je nekvalitní. Kolečka vypadávají nebo tam nejdou pořádně strčit. Navíc si účtuje 70Kč za poštovné a ve finále to posílá obyčejnou poštou za cca 20Kč!
U jdnoho vyrobce CWG (zadna reklama) maji drzak CWG za 400,-Kc, ale to mi prijde dost prestrelena cena - opravdu nejde sehnat nejakou adekvatni nahradu? Panove z geoshopů, co vy na to?
škoda, že už jste přestali delat ty šablony z toho "kartonu" Ty se vetsim CWGčkum trochu povolily. A hlavne už jsme si se známejma založili šanony a ted už CWG nemame do čeho dávat, protože jsme šablon ze začatku vzali málo