Plastová šablona na CWG - doprodej

Zdravim,
nabizime posledni kousky plastovych sablon pro 35 ks CWG, ktere se vejdou do euroobalu ("kosilek", velikost A4).

Šablony jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, vhodné pro sběratele CWG do jejich alb.

Cena: 89,-Kč

Doprava: Možnost vyzvednout osobně na dvou místech v Praze (Praha 9, Praha 10), nebo necháme zaslat poštou. Cena poštovného se bude odvíjet od sazebníků Č.P.

(na požádání můžeme přibalit i určit počet euroobalů)

Ještě pořád máme na skladě pár kousků

ahoj…ráda bych si dva objednala…šlo by to? Poštou do Brna…

Nabídka stále platí :slight_smile:

Tak tedy dva pro mě. Nejlépe v Praze - Letňany, Prosek, Vysočany?

xxx

ešivá eště máte tak bych si jich tak 10 vzal. dej vedět icq nebo emailem. Díky radim

Tak jsem si to taky pořídil, jen se mi zdá, že průměr otvorů je menší než průměr CWG, takže tam nemůžu ani jedno narvat…

Vážně? To neni možné…všechny zkoušíme :slight_smile: Je sice pravda že u některejch musíš použít trochu síly, ale jde to. Zkoušel si více druhů? Pokud tam opravdu nejdou, napiš nám

Ještě zkusím a pak napíšu… Zatim jsem tam ale nenarval všechny z roku 2009 od Kavalíra a to jsem zkoušel CWG od 5 kačerů…

Tak jsem to dnes vyzkoušel na vzorku cca. 40 CWG a opravdu ročníky 2008 a starší více či méně v pohodě do šablony vložit, ročník 2009 je zřejmě poněkud málo uleželý a je potřeba opravdu veeeeelké síly na to, aby se to tam vůbec narvalo…

Taky jsem se s tím setkal, pak ale hold dám do vrtačky stopkovou frézku, lehce otvor objedu a CWG-éčko tam vklouzne jako …:wink:

narvat tam jde vzdycky… je pravda, ze to nekdy potrebuje trochu vetsi silu, ale jde to. kdyz jich tam clovek macka 150, tak to je drobet pakec, ale pokud uz jen doplnujete, tak je to sranda.

Platí ještě nabídka? Pokud ano, objednala bych si 5 ks s vyzvednutím v Praze 10

Nabídka je rok stará a již neplatí.

Plánujete obnovu výroby nebo nějakou rozumnou náhradu? Je to hodně praktická věcička… sám bych si taky nějaký kousek znovu vzal.

Hlavně si nekupujte ty od toho člověka na Aukru. Šablona je nekvalitní. Kolečka vypadávají nebo tam nejdou pořádně strčit. Navíc si účtuje 70Kč za poštovné a ve finále to posílá obyčejnou poštou za cca 20Kč!

U jdnoho vyrobce CWG (zadna reklama) maji drzak CWG za 400,-Kc, ale to mi prijde dost prestrelena cena - opravdu nejde sehnat nejakou adekvatni nahradu? Panove z geoshopů, co vy na to?

škoda, že už jste přestali delat ty šablony z toho "kartonu" Ty se vetsim CWGčkum trochu povolily. A hlavne už jsme si se známejma založili šanony a ted už CWG nemame do čeho dávat, protože jsme šablon ze začatku vzali málo :frowning:

Mám k dispozici 9ks plastové šablony z umělé hmoty do euroobalů. Zájemci pište SZ.