Uz jsem to tu jednou cetl, ale nejak se mi nedari to ted najit. Jak si zaregitrovat docasne PM, kdyz jsem si koupil Garmina?
Uz jsem to tu jednou cetl, ale nejak se mi nedari to ted najit. Jak si zaregitrovat docasne PM, kdyz jsem si koupil Garmina?
Dekuju.