Po,pzte mi s nikcem:-)

Hledam navrhy na nick:-D:-D vůbec newim, chci aby to pěkně znělo, …měl jsem xjoeyxx ale to není, jak jsem zjistil, ideální…dík

co takhle “Newnick”

A co takhle svoje jméno?

Tvé problémy bych chtěl teda mít ;-)) Co treba GeoJoey :slight_smile:

Když Tvůj problém je v tom, že se snažíš vymyslet něco, co by jsi měl získat jinak.

NICK buď máš a nebo si tam raději dej jméno.

Ja Ti poradim skvele nicky, vsetkym sa budu pacit, len si to potom rychlo zaregistruj, aby Ti to niekto nevyfukol:

mudla

geomudla

geomuggle

lama

geollama

postrach_kesi

A co se ti nelibi na “Iksdžouiksss”, rict se to da. Nech to byt.

Vůbec bych to nehrotil, stejně ti bude každej říkat “džouí”.

JJ, asi mas pravdu, ale alespon by to joey mohlo bejt velkym, at to je prehlednejsi:-D

xjoeyxx je fakt divny. Stejne divny jako ze u sebe drzis, uz 4 mesice, muj geocoin. Jiste chapes, ze me to prinejmensim mrzi. Ocenim, kdyz jej posunes nekam dal … predem diky!!

Tak zkus uzivatele Jondy. To je novy nick xjoyexx. Ale to jsi uz asi zjistil. V nejhorsim pripade muzes “zajmout” jeho TB Krakonos :-). To bych ale videl az jako krajni moznou mez.

To jsem nevedel, diky za tip. Zkusil jsem mu poslat zpravu.

Koukám na to,to je asi pěknej vykuk. Do novýho profilu si přepsal všechny coiny co našel, ale bez toho tvojeho. Snad se muj coin nikdy do jeho rukou nedostane.

Mirnete se prosim vazeni geokolegove s podobnejma soudama, nez se Jondy sam vyjadri co se s coinem stalo.

Myslím, že jsem se ho nijak nedotkl ani neublížil. Pokud udělá nový nick a přepíše všechno mimo toho jednoho co je u něho 4 měsíce, připadá ti to v pohodě?

Co když ho někam nechtě ztratil a neměl ještě opsané logovací číslo, zatímco u ostatních TB ano ? Tohle se může stát komukoliv, i tobě.

Dobře, máte všichni pravdu. Já jen vím, že mě když držel měsíc minci Amík, kterej denně logoval 5 keší, tak jsem byl taky naštvanej. A když si někdo minci zaloguje pod jedním nickem, pak se rozhodne nick změnit a všechny mince, mimo té jedné si zaloguje i na novém účtu, tak je chyba u něho,ne? Číslo předtím měl a teď najednou nemá? Možná se mýlím, tak mě oprav. Jinak tahle diskuze asi stejně nikam nevede, Jondy má poslední nález 26.10.2006, zkus ho kontaktovat na *smazáno na žádost autora, tyto údaje má uvedeny u své jediné cache, třeba problém s coinem vyřešíte hned.