Garmin to může zabalit :o))
Díky za dolpnění odkazu, už jsem si toho všiml, že tam byla chybička…
Jedná se o recenzi GPS SILVA Multi-Navigator pod názvem “S GPS na houbách již nikdy nezabloudíte”. Opravdu to stojí za přečtení ![]()
Petr
Nevím co je to za výrobek ani značku, ale za 14k kč je to opravdu dobrý vtip :o))
Noooo dobrý :-))) Zítra nabídnu svou 60CSx do frcu a mažu pro SILVU :-)) V této cenové hladině se jí nedá odolat :-)) Hlavně ta předpověď počasí…ještě že ten Zákopčaník skončil, stejnak by byl teď bez práce:-))
www stranky vyrobce = http://www.silva.se/ v cechach zastupce na http://www.silvinova.cz/lesnictvi/silva/index maji tam zajimava udelatka na mereni vysky, dalky a pod.
S touto výbavou za tuto cenu … snad jedině, kdyby to přežilo v epicentru jaderného výbuchu
Až na tu cenu je to dost hustý!!! (Za takovou spoustu peněz by se dalo pořídit velké množství užitečnějších věcí než je tahle. ) No jak to tak vypadá nespíš dočkám času jako…(no vždyť to znáte) no a za pár let bude stát pár šupů!