Počátky Geocachingu naruby

Mrkněte sem, tohle vypadá, jakože Geocaching začli vlastně Kanaďané a první keška byla podle všeho uložena v kanadském metru. Vypadá to na pětku obtížnost když ji nenašli ani T&P :smiley:
http://www.southparkstudios.com/episodes/103600/