Pochod do Berouna

Vážení geohledači.

Jak sem již na setkání v hospodě naznačoval a avizoval. Akce pochod do Berouna se koná tuto sobotu. Tudíž kdo má zájem může se přidat.

Akce se neměří na to za jak dlouho se do Berouna dojde, ani na nic jinýho. Jde se v pohodě a celou dobu se víceméně popíjí alkohol ze svých zásob.

Samozřejmě kdo chce běžet, může :slight_smile:

Více je možno dozvěděti se na stránkách http://groula.org/pochod-beroun

Jeste si to promyslim, kazdopadne je vysoce pravdepodobny, ze budem v so na berounsku lovit cache, protoze mam co dohanet, takze te zkusim vyvolat na druhym kanale ;-).

pokud uz nebudu drunk :slight_smile: