Pocket Queries jako SMS na mobil Eurotelu

Mám takovýto problémek , možná že už ho tady někdo řešil, ale já to nenašel. Jako PM mám nastaveno aby mi chodily nové cache na mobil formou SMS. Zpráva přijde, ale je strašně ořízlá, většinou tam je tak akorát autor a název cache už je ořízlá a SMS končí #. Nevíte kde může být problém? Díky za radu.

Eurotel SMSky preposilane z internetu orezava, ze nekdo nasel moji kes se dozvim, ale cely log mi taky neprijde. Co jini operatori?

TM posila prvnich asi 164 znaku, takze se to lame presne v nazvu kese. Skoro nepouzitelne.

Na SMS mi chodí upozornění (zprávy pro ownera, notifikace ze změn a nových kešek a případně i ze sledovaných bookmarků) a samotné logy. které mne zajímají podrobněji, si pak vytáhnu na mobil přes e-mail.

To upozornění na SMS přeposílám do e-mail scriptu, který zkrátí informaci v hlavičce tak, aby se do 160 znaků vešly podstatné informace a ty pak přeposílám na SMS mého telefonu. Naštěstí u Vodafone to není problém, u ET to díky zkracování SMSek nestačilo.