vcera som upravoval moje PQ na GC.com a zadaval dni na odoslanie Mailov… (momentalne nemam zadany ziadny den) no a odvtedy nemozem ziadny PQ prezerat (listovat na dalsiu stranu…) ani vymazavat.
Neviete mi niekto poradit co je s tym? neviem sa pohnut dalej…:@
Aby som sa priznal, tvoj problem sa mi zda popisany dost zmetocne.
"nemozem ziadny PQ prezerat" - to je staznost ako pod na mna z boku "Nemozem" znamena - ze sa ti nezobrazi web, nevidis ikony, po kliknuti sa nic nestane, po kliknuti sa nieco deje ale vysledok neni korektny,… ?
Ked uz chces pomoct, tak sa snaz popisat problem co najpresnejsie. Podla popisu "mne to nejde" ti nikto nepomoze, akurat budes mat dojem ze su vsetci ignoranti lebo na tak blbo formulovanu otazku ti nikto odpovedat nebude
"(listovat na dalsiu stranu)" - asi som z toho jelen, ale ja mam vypisane PQ na jednej strane a ziadny prechod na druhu stranu tam nevidim; resp podla vypisu PQ v tabulke to ani nevyzera ze by to bolo zamyslane ako viac stranove zobrazenie, takze co konkretne rozumies pod pojmom listovat PQ na dalsiu stranu?
Vseobecne pravidlo ; ak chces videt PQ musis byt prihlaseny, je mozne ze ti len vyprsala platnost cookiny.
prihlasim sa na GC.com, potom idem na zoznam PQ a kliknem na lubovolnu ikonku "Prewie Pocket Query"… nasledne sa zobrazi prva stranka zvoleneho PQ, ale ked chcem prezriet dalsiu stranku napr. 2, alebo 3 atd… nic sa nedeje. Zobrazena ostava stale iba prva stranka. (mam vygenerovanych 5 PQ a nefunguje to pri ziadnom)
Potom som si myslel, ze ak ich vymazem (vsetky PQ) a znova vygenerujem, bude to fungovat, ale nejdu ani vymazat
mam Firefox…pozeral som si nastavenie a Javaskript je povoleny… keby to bolo tym tak to asi nefunguje aj na inych strankach, ale inde to fici…tak neviem :@
Tak jsem vyzkoušel Firefox (3.0.5), Explorer, Operu a Google Chrome a ve Firefoxu mi to také nejde. FF v podstatě nepoužívám, takže netuším, čím by to mohlo být. Ale potvrdilo se mi, že muje oblíbená MSIE (Maxthon) je dobrá volba