Chtěl bych moc poděkovat této cacherce. Prosím, kdo by jí znal, věděl její GC nick, dejte vědět. V pondělí vysvětlím proč si mé poděkování zaslouží. Je vidět že v GC jsou opravu slušní lidé a taky že…o náhodu tu není nouze…LUCIE DÍKY!!!
jaky az v pondeli, neco nakousnes a jeden aby se pres vikend uziral zvedavosti. ![]()
To je nějaká nová reklamní kampaň:)
Já jsem taky slušný. ![]()
Při kešování jsi ztratil peněženku,ona to našla a vrátila Ti to,šli jste spolu na kafe a tam zjistili ,že je to Tvá sestra :o
jestli se pletu,tak ať mám místo korun eura ![]()
neviem, ci to je nocnou hodinou, ale napadaju ma vselijake veci… B)
Ale ne… poslala mu soubor s finalnima souradnicema vsech 5kovych mysterek.. ![]()
možná by mohlo pomoct: http://luckasz.blog.cz/profil ![]()
Nestraš B) snad je jí alespoň 15… jinak ty nakousnuté věci taky nemám rád, ale rád si počkám do pondělka…
"Pirati z Karibyku" hovoří za vše…
S vekem je to kapanek problem ale "konicek:litat venku s kámoši" - to sedi. Tak uz nam rekni jak to bylo?:o
uz jen 12 a pul ![]()
už jen 4 a půl - už připravuj text :D:D:D:D
Kdyby to tak chudák Lucka veděla že si tady děláme srandu z jejich koníčku
![]()
este 56 minut ![]()
Saman napsal/a:
este 56 minut
Jsi mi tou editací zkazil příspěvek ![]()
Tak povídej, přeháněj! ![]()
ja du spat, furt nic, to je na prd ![]()
nuda, taky se natáhnu ![]()
Nemohl jsem dospat, jak jsem se těšil, je 06:00 a nic ![]()