Poděkování Lucii Zezulkové

Chtěl bych moc poděkovat této cacherce. Prosím, kdo by jí znal, věděl její GC nick, dejte vědět. V pondělí vysvětlím proč si mé poděkování zaslouží. Je vidět že v GC jsou opravu slušní lidé a taky že…o náhodu tu není nouze…LUCIE DÍKY!!!

jaky az v pondeli, neco nakousnes a jeden aby se pres vikend uziral zvedavosti. :stuck_out_tongue:

To je nějaká nová reklamní kampaň:)

Já jsem taky slušný. :stuck_out_tongue:

Při kešování jsi ztratil peněženku,ona to našla a vrátila Ti to,šli jste spolu na kafe a tam zjistili ,že je to Tvá sestra :o
jestli se pletu,tak ať mám místo korun eura :smiley:

neviem, ci to je nocnou hodinou, ale napadaju ma vselijake veci… B)

Ale ne… poslala mu soubor s finalnima souradnicema vsech 5kovych mysterek.. :smiley:

možná by mohlo pomoct: http://luckasz.blog.cz/profil :wink:

Nestraš B) snad je jí alespoň 15… jinak ty nakousnuté věci taky nemám rád, ale rád si počkám do pondělka…

"Pirati z Karibyku" hovoří za vše…

S vekem je to kapanek problem ale "konicek:litat venku s kámoši" - to sedi. Tak uz nam rekni jak to bylo?:o

uz jen 12 a pul :wink:

už jen 4 a půl - už připravuj text :D:D:D:D

Kdyby to tak chudák Lucka veděla že si tady děláme srandu z jejich koníčku :smiley: :smiley:

este 56 minut :smiley:

Jsi mi tou editací zkazil příspěvek :frowning:

Tak povídej, přeháněj! :wink:

ja du spat, furt nic, to je na prd :smiley:

nuda, taky se natáhnu :wink:

Nemohl jsem dospat, jak jsem se těšil, je 06:00 a nic :frowning: