Tímto bych chtěl, ještě jednou a před zraky všech, poděkovat ezoposovi za svěle připravenou sérii keší Lomy rychnovska, kterou ve středu zakončil opět precizně zpracovanou bonusovkou.. Kluku, ty víš co si o tom myslim a sám víš, že se ti to fakt POVEDLO!
Takže přeju lomům aby vydrželi co nejdýl, aby nutná údržba byla co nejmenší a dál přeju kačerům aby měli na návštěvě lomů krásný slunný počasí a nacházeli všechno bez problémů.
A které že to vlastně jsou??![]()
Chlum, Lomy rychnovska no.1 [cache]GC1138J[/cache]
Lomy rychnovska no.2 [cache]GC11PV1[/cache]
Lomy rychnovska no.3 [cache]GC12M89[/cache]
Lomy rychnovska no.4 [cache]GC12QC9[/cache]
Lomy rychnovska no.5 [cache]GC1337B[/cache]
Lomy rychnovska no.6 [cache]GC132ZF[/cache]
Lomy rychnovska Bonus cache [cache]GC14T8N[/cache]
Omlouvám se pokud jsem zvolil špatný fórum..