Podle zvěsti vyhrál asi MA-SH souboj o 2000 Shanti

[center]Na vědomost se dává a gratulace se k tomu připojuje, že Shanti před chvíli dorazil dvoulitrovou metu. Logování mu sice trochu pokulhává, ale naštěstí se to nedá říci o jeho hledání v terénu. Jsem poctěn tím, že si za metu vybral právě naši Poctu a oba s Marge mu přejeme do budoucna dobrý signál k tomu lovení a dobrý tabák k tomu hulení, ..ehm, k tomu logování ;)[/center]
[center]Dalším členům týmu - teda dalšímu členu týmu - k tomu přejeme i nadále tak hodného a poslušného Shantiho :)[/center]
[center]Držte se, a ať vás to za těmi pixlemi pořád tak táhne!!! B)[/center]
[center]…[/center]

Velka gratulace z Evropy miri na vychod. At jsi porad v pohode a at Vas to bavi i nadale.

Připojuji se ke gratulacím.:slight_smile:
Vaše SMS mne bohužel (nebo naštěstí??) nevzbudila, jelikož jsem měl opravdu na rozdíl od jiných půlnoc. :D:D

Taky se k nam tato novinka dostala a to primo od duveryhodneho zdroje :). Moc gratulujeme a prejeme spoustu dalsich peknych zazitku pri hledani krabicek.

Gratulace jak sviňa!!! Už se těším na bitvu o 3000 ;):smiley:

Skutečně to jsou zatím jen zvěsti. Podle oficiálních výsledků je momentální stav MA : SH v poměru 1964 : 1937. Takže pokud použil stejnou taktiku, tak na dologování to má podstatně kratší Maroš! DO TOHO !!

I když to v číslech vypadá ve prospěch Maroše, tj. k 2000 je MA:SH téměř 40:77, tak o lenosti Marošova logování zvěsti nejsou. Jestli to tajně ukutili dokupy, tak se těším na rozšíření double-gratulace.

Už jsem gratuloval i Marošovi, takže ještě tady: Libore, Jano, věřím že si dáme brzo do frňáku a oslavíme to ! B)

Tak zase abych reagoval podle nových zpráv. I když samostatným finišem, tak oba jsou již za limitem, dokonce to vypadá, že 24hod po už má dohromady duo MASH 4077 krabiček a směřuje bez oslavy k dalším metám.

Nicméně bez rozdílu tedy oběma nickům:
[center]Držíme palce, jděte po nich, a hlavně, … ať je máte!!![/center]
[center]…[/center]

Congratulations!!! Jsem rad ze vam k tomu pomohlo i par mych kesi…:slight_smile: takze at se dari a snad se nekde brzo potkame…jo a pozdravujte audinku :wink:

Gratuluju šikovní chlapíci! :slight_smile:

Blahopřejeme oběma dvoulitránkovým borcům. S napětím jsme sledovali jejich výsledky a v duchu tipovali, který z nich první protrhne pomyslnou dvoutisícovou pásku. Současné dosažení mety je v jejich případě spravedlivé a vrací na scénu silný geokačerský tandem MaSa či SaMa. Přejeme dobrý signál na dalších cestách za "poklady".

Tento vikend výročím dařilo. Jeden to ani nestačí sledovat. Takže Shantíci gratulujeme. A kamže sahají Vaše plány? :D;)

[color=blue]Gratulujeme ke druhým kulatinám, ať se stále daří…:slight_smile:

Ivo a tým[/color]