pokonil jsem nalezeni TB, jak ho vlozit spravne

Vzal jsem travel bug MDRJ51 z kešky [cache]GC12TEG[/cache]. Ale blbě jsem to tam zapsal.. takže tam je pořad. Vložil jsem ho do kešky [cache]GC1DB3Q[/cache], ale tam se nepřipsal. Jak to můžu napravit?

A zalogoval jsi TB jako vyzvednutý? Postup je tento:

  1. Na stránce http://www.geocaching.com/track/ napíšeš trackovací číslo (MDRJ51) do kolonky Enter the Geocoin or Travel Bug Tracking Number: a zmáčkeš Track
  2. Objeví se stránka Travelbugu
  3. Loguješ jej jako Fount in Breclav Cache (Breclav Cache je jen příklad, nejsem si jistý ani tím found it… :wink: )
  4. Objeví se u tebe v profilu
  5. Vložíš jej při psaní logu přímo ke kešce, do které jsi jej vložil (dole máš svůj inventář, tak jen vybereš Travelbug nebo GC)

Snad ti to pomůže…

Log pro vyzvednutí je Retrieve from … (the cache).

Super, diky už jsem se k tomu proklikal. Diky