Policejní sbor na Slovensku našel keš!

Mám na svém watchlistu kešku GEOCACHERTEST. Kterak se s touto keší vypořádal slovenský policejní sbor najdete zde http://www.minv.sk/opisy/pchra/text.doc :smiley:

Tedy to jsou junaci !!! :p:p

Podle me to ale stacilo zalogovat jen lehce do logbooku,ja bych z toho takovou administrativu nedelal:D Ale hosi to asi fakt zerou:D

Jo a teď se objevila ještě doplňující info:

Upovedomenie: Dňa 15.04.2008 bola vec na základe pokynu GR MV SR sekcie ekonomiky č. 1/2008 uschovaná v Ústrednom sklade MV SR, v Slovenskej Ľupči. Spolu so zaistenou vecou Vám bude odovzdaná aj faktúra nákladov spojených s úschovou zaistenej veci.

:D:D:D

To jsou teda dementi (psr, ne geokačeři) :(.

Ale na druhou stranu je aspoň docela dobře vidět, proč vlastně při zakládání keše musí člověk souhlasit s pravidly, včetně toho kde stojí (přibližně) že "majitel pozemku/objektu nemá proti umístění cache námitky".

A nevypovida to spise neco o inteligenci slovenske policie? Zvlaste pokud je na cache napsano Prosim nenic mne a nepremistuj…

No a co kesku tri male prasatka nasla ochranka z Baumaxu.

NO jo , ale co když to nebylo popsáno slovensky ale jen anglicky? Materský jazyk je materský jazyk. No uvidíme co naši příslušníci!?
http://www.minv.sk/opisy/pchra/IMG_2762.jpg
No tak je to slovensky ,ted to vidím. :o
http://www.minv.sk/opisy/pchra/IMG_2764.jpg

To bych rád věděl, jestli policajti budou dotyčného majitele dohledávat. Jestli ano, asi by bylo lepší se přihlásit dokud ta faktura za úschovu nenaroste do závratné výše. Ale jinak je to teda sranda… :smiley:

Majitel by mohl podat trestni oznameni na neznameho pachatele pro zcizeni a poskozovani cizi veci :smiley: :smiley:

A nebo vznést protest, že porušili pravidla hry a cache přemístili na nové souřadnice :smiley:

je stejbě sranda jak oni to berou nebo možná jenom musej brát jako vážnou věc a my z toho máme pěknou "prdel" :D:D:D

Ony ty vtipy o nich jsou vážně asi pravda… :smiley:

Sranda to rozhodně je, ale hned bych neobviňoval policajty z demence, velmi pravděpodobně to totiž bylo tak, že nějaký "uvědomělý občan" nejspíše důchodového věku, keš našel a "odevzdal" a policajti se musí držet zákona a uveřejnit tu výzvu, byť to vypadá komicky. Udělat by to museli, i kdyby to byli také kačeři a majitele informovali přes groundspeak…

:smiley: To je alespon dobrej obsah kesky, ale jak popsat takovych 5 az 6 rozmontovanych kinder potvor. To by byl zapis jak z hororu. :slight_smile:

Jdou dva policajti lesem,najdou mrtvolu,Hele Karle z timdle je moc papírování,spalíme ji…A hodily jí do kopřiv :D:D:D

Víte kolik je vtipů o policajtech?

Ani jeden, všechno je to pravda…:smiley:

"Našli jsme vaši keš, zbytečně jsme ji odvezli do skladu, tak nám za to zaplaťte"…hmmm…to potěší…

Všem svým kamarádům teď už píšu jenom na hlavičkovém papíře slovenské policie.