Pomoc pri sprave prazdinove cache.

Dostal jsem tento email. Holandane, kteri byli u Benesova se nechali inspirovat a zalozili multicache pobliz Vojkova. Jelikoz je to jejich prvni cache a jeste k tomu v cesku, tak hledaji pro tuto cache “spravce”? Bydli nekdo pobliz nebo jezdi nekdo kolem, kdo by byl ochoten v pripade nutnosti cache zkontrolovat?

Tož, já přímo v té oblasti nemám ani tetičku ani klienty, ba (zatím) ani žádnou vlastní cache oním směrem, ale (co jsem kouknul na mapu), tak vláčkem se zatím dá dostat celkem blízko. Technicky by to tedy pro mě nemožné nebylo. Ale že bych byl nějak nadšený se uvrtat do cache, která je přece jen (pro mě) trochu z ruky, to ne. Snad se najde někdo jiný, na koho by se to dalo hodit; přece jen škoda je zklamat…

Jen si myslím, že by možná nebylo od věci (pokud tam není nějak obzvlášť komplikované zadání), poprosit naše kolegy z Dolní země o veřejné poskytnutí souřadnic třeba sem, aby si potenciální pečovatelé mohli udělat představu, do čeho se vlastně upíšou. Přijmout správcovství jaksi naslepo bianco, tím spíše u multi, mi to přijde trochu nezodpovědné.

Zadani jsem zatim nevidel, ale o presne poloze jsem dostal tuto doplujici informaci:

..jinak by to mohl byt duvod vytvorit zde nejakou dalsi cache, na jih od Prahy je docela cachoprazdno oproti severo zapadnimu smeru :wink:

No kousek od toho mista je CIL - PRCICE od Milancera (krasne sklonovani) … Jinak my si uz na tento vikend chystame setbu cachi v Jiznich Cechach, ale kousek hloubeji na Jih, takze se tam o ne stejne budeme muset starat. Je nekde cele zadani te cache, ze bychom se tam v sobotu cestou koukli?