Pomohl by mi prosím někdo při registraci na anglické verzi. Tento jazyk neovládám asi slovem, natož písmem. Což je asi hlavní problém proč částečně nechápu co po mě chcou. Potřeboval bych někoho ochtného človíčko, co mi popíše postum a dál to už zvládnu sám. Zatím mi pište na tento meil [email protected] .Ďík moc za případnou pomoc.