Ahoj. Už 14 dní zoufale hledám radu, ale nikde nenašel: tak se ptám.
Poslední zhruba dva týdny mi server www.geocaching.com posílá zmršená pocketqueries. Nic jsem v nastavení neměnil, na první pohled to chodí jako dřív, ale při pokusu o otevření v MapSource to hlásí "soubor gpx není platným souborem MapSource a nejde jej otevřít" a program zhavaruje. GSAK hlásí: "This file does not pass XML validation and will be ignored. …gpx:17236:8: not well-formed". GeoGet se tváří, že soubor nic neobsahuje - nic nezahlásí, ale taky nic nenačte. Pomozte, prosím! Dík.
Otevři GPX v nějakém editoru a hledej "handy geocaching". U jednoho nebo více výskytů tohoto řetězce potom najdeš mnoho opakujících se divných znaků. Ty smaž. Potom by už import měl proběhnout správně.
Tiez som mal davnejsie problem s PQ, ked som ich cez IE stahoval z gmailu. Totiz IE niektore ZIP subory ulozi skratene o par bajtikov, cize sa nekorektne rozbalia a robi to problemy. Ale neviem ci to moze byt aj tvoj pripad… ak PQ ukladas z posty manualne (ako ja), skusil by som zmenit browser.
Jo jo, z 10 PQ co mám zlobí pouze jedna o to Brno a to to exportuju pouze do beeline a dělá totéž, přiznám se, že jsme byl zatím lenošný ji smazat a udělat znovu, protože i z vašich reakcí bych hádal, že to není obecný problém všech PQ