Pomoc!!

Já vůbec nevim, co s tím, co mám udělat, řekněte mě jak začít, ale už sem si 3x návod na netu, ale já to nechápu, aspoń v jakým formátu mám mít nastavený GPSko, prosím

A to si fakt myslíš, že ti na tohle někdo odpoví? Probůh, můžeš aspoň srozumitelně zformulovat, co chceš?

Tak to vim uplne presne co se po me chce…

Pripadne aspon rozumne nazvat vlakno… na taketo vykriky odmietam reagovat, ved to musi mat trochu kulturu, kroch :slight_smile: