Mel bych dotaz. Dnes jsem zkousel stahovat pq z mejlu pres pop3…funguje to krasne…ale musi byt ten mejl v slozce "dorucena posta". a ja jsem si to nastavil filtrem ze se me presune do slozky "PQ". a tu geoget nekontroluje. Nejde to nejak nastavit? nebo si mam zalozit novej mejl zvlast na pq?
POP3 protokol umi stahovat prave a jen z ‘dorucene posty’. To neni omezeni Geogetu, ale proste pouziteho protokolu.
Z konkretni slozky by to slo za pomoci protokolu IMAP4, mam na to v Geogetu udelanou pripravu, ale jeste to nikdo nevyzadoval, tak jsem se venoval jinym vecem. ![]()
Jsem si to tak nejak myslel…takze si zalozim novej mejl a je to…diky za rychlou odpoved
Momentalne mam udelany specialne e-mail na PQ. Ale IMAP by se vazne hodil ![]()