Příjemný den,
nevíte, jak pořídit printscreen obrazovky Colorada, který se pak ukládá do adresáře \Garmin\csrn\ ?
Díky!
Petr
Sice ho teď nemám po ruce, ale vzpomínám si že stačí podržet pravé tlačítko nad displejem cca 2 sekundy
Příjemný den,
nevíte, jak pořídit printscreen obrazovky Colorada, který se pak ukládá do adresáře \Garmin\csrn\ ?
Díky!
Petr
Sice ho teď nemám po ruce, ale vzpomínám si že stačí podržet pravé tlačítko nad displejem cca 2 sekundy