Poslední křeč - GC16QGR (Olomouc)

Z důvodů uvedených v listingu jsem archivoval keš [cache]GC16QGR[/cache] - "Noční procházka / Vecernícek o skrítkovi Kvítkovi". Ozvalo se pár liděček s tím, že si chtěli keš ještě odlovit.
Proto dávám poslední možnost odlovu. V neděli 22.3.2009 v době od 19.47 do 20.13 hodin budu s keší na konci světelné cesty. Kdo má ještě zájem, má posední možnost.
Upozornuji ovšem, že je prostor zaneřáděn odpadky. Pro malé děti to opravdu už asi není.
Lovu zdar.

Škoda, byla to má první noční keš, to jsem ještě neměl dobrou baterku ani navigaci, tak jsem si ji pěkně užil.

taky jsem se těšil na obnovu a jarní odlov.
uvidím třeba se mi povede poopravit nedělní program a pokáme se

Už za 2 dny.

Ahoj Gerdiku keše je nam se Šelmicí moc líto a tak bychom ji rádi uctili nálezem v její poslední půlhodince…Snad to časově vychytame a nepřijdeme příliš pozdě. Jak zhruba dlouho mame počítat s cestou od startu na final, ať víme v kolik nejpozději mame s odlovem začít…Díky a v neděli naviděnou!!!

A co udělat první noční CITO a uklidit tam? V sobotu jsem byl prověřit GeoPájovu hudební (bohužel je ukradená) a zjistil jsem, že i tam je takový nepořádek, že jsem taky uvažoval, jestli keš nezrušíme…
Nicméně on je po zimě nepořádek skoro všude, tak bych Skřítkovi ještě dal šanci…
Kešku máme odlovenou, ale chtěli jsme si ji v létě zopakovat, je to (teda byla) jedna z nejlepších keší na Olomoucku.

já jsem i pro denní CITO :slight_smile: Tedy pokud je v silách pár jedinců provést úklid.

No nějaké to Hanácké CITO by jsme udělat mohli. Mdennah letos asi Mamuta nebude dělat, tak nevím. Jinak v noci neuklízím.

Což o to. Uklidit můžeme. Nepořádek bývá obvykla na jednom místě, kde je ohniště. Dá se to nasbírat do několika pytlů. Zas tak moc čurbesu tam není.
Potíž je v tom, že se nepořádek stále dokola opakuje. Loni jsem tam sbíral dvakrát. Dvě hodiny a tři pytle.
Nevím, zda tam bude dost práce na brigádu. Nejsem si jist, že to má význam. Uklízet někomu, aby tam zase mohl udělat nepořádek.
Ale uspořádat to jako noční CITO. HMM. To je zajímavý nápad.

Během "poslední křeče" jsem přemýšlel. Samotná archivace byla asi stejně otázkou času. Přes zimu se za tratí rozrostl Ahold a je dost nechutně osvětlený. Celá oblast finálky mi připadla dost přesvětlená. Noční keš musí být ve tmě.
CITO - nechci tvrdit, že uklidit někde je zbytečnost. Byla by to ale brigáda jen pro táborníky, kteří tu budou dělat zase čurbes. Já to tu řešit nebudu = pokud zde chcete něco podnikat (keš, CITO), máte volný prostor.
Spíš se zamyslím nad úklidem kolem Bročka I, kde si z toho lidi dělaj skládku. Tam by to mohlo mít význam.

Díky za reakce na tuhle moji keš a vyprovokování poslední křeče. Měl jsem z toho radost.
A jen tak mne napadá, že Večerníček byl na seznamu Legend II. Teď mezi legendama nemá zase nic. Budu muset pěkně máknout, abych to napravil. :o)

A nepřemýšlíš o založení podobné kešky v jiné lokalitě? Myslím, že to je výborný nápad. My jsme se na obnovu Kvítka moc těšili…

Tak jsem se náhodou dostala na toto vlákno a : Kvítek byla nejlepší keška, jakou jsme kdy daly. Opravdu best. Geodcerka na ni vzpomíná dodnes a neustále po mě chce, abychom šly opět na nějakou noční. Kdybyste o něčem podobném poblíž Olomouce věděli, dejte mi, prosím, vědět. Lovíme ale bez GPS, tak by to neměla být multina. Díky.

Na podzim bych chtěl udělat něco podobného na Kopečku. Koncem září to asi upečeme na eventu "Kde se pivo vaří …".
No ale už je trošku z ruky pro malé děti.

Výborná je Polárka u Kostelce na Hané - GC1F96B. Akorát na finále je GPS určitě potřeba.

No právě od radvoje jsem čekal, že napíše:
"Jo mrknem na ten Kopeček a něco vymyslíme." :o)

GC1F96B je přesně to, co hledám, moc děkuji. Protože jsme holky bázlivé a bez GPS, poprosíme nejspíš Brukefteam či Jmelí o doprovod. Kdyby se chtěl někdo přidat, budeme rády.
To Gerdik : Klidně ti s tím Kopečkem u piva pomůžu.:wink:

Jo mrknem na ten Kopeček a něco vymyslíme. Příští sobotu to upečeme. :wink:

Vzhledem k nachlazenému georobotkovi o minulém víkendu jsme ji vypustili, ale chtěli bychom tam vyrazit o víkendu tomto. Zřejmě v sobotu, dnes to asi nedáme. GPSek máme hodně, neměl by být problém B)

Že by malý neoficiální eventík? :slight_smile:

Už se to rýsuje, šli by s náma i Mirci.Turci, takže to vidím na SO večer, dnes už to (rodinně) nedáváme.