Poslední logy

Jak se dělá ta fičurka co vám v profilu ukáže co jste naposledy logovali? Mám na mysli takový ten rámeček, jak se tam zobrazují ty poslední logy…

Já jen tak se zájmu, protože jsem na to nemůžu přijít :smiley:

Děkuju :o)

Je to makro do GSAKu MyLogsLinks a víc o tom najdeš na MIONově stránce http://gsak.mioncz.net/index.htm

Super, díky :slight_smile: