Jak se dělá ta fičurka co vám v profilu ukáže co jste naposledy logovali? Mám na mysli takový ten rámeček, jak se tam zobrazují ty poslední logy…
Já jen tak se zájmu, protože jsem na to nemůžu přijít ![]()
Děkuju :o)
Jak se dělá ta fičurka co vám v profilu ukáže co jste naposledy logovali? Mám na mysli takový ten rámeček, jak se tam zobrazují ty poslední logy…
Já jen tak se zájmu, protože jsem na to nemůžu přijít ![]()
Děkuju :o)
Je to makro do GSAKu MyLogsLinks a víc o tom najdeš na MIONově stránce http://gsak.mioncz.net/index.htm
Super, díky ![]()