koupil semsi gps a nemam v ni cashe. to me fakt sere tak mi je nekdo poslete, at to muzu taky zkusit.
Tak takhle asi ne…
Posli cislo uctu,nejaky geokapriky bych Ti tam poslal,jestli mi jako rozumis[:D]
No už jsem se dlouho nezasmál …
Tak buďto je to provokace nebo blbej vtípek. A nebo ne.
Pokud to myslíš vážně, tak se podívej do odkazu na horní liště "Wiki" no a hlavně taky na www.geocaching.com. Jo a taky se zkus podívat na www.navogivat.cz, jsou tam pěkný články o geocachingu.
Napřed si o geocachingu něco přečti, zjisti jak se máš chovat (tady na fóru je to bez komentáře, ale hlavně při hledání a po nálezu) a při tom čtení se jistě dostaneš k informacím, jak si nahrát do GPSky kešky.
Pokud toto nezvládneš, tak mezi geocachery asi nemáš co dělat.
Ať tak či tak tak bych mu stejne linky nedaval...uz ten pristup hned ze zacatku je takovej trochu divnej...
tady asi nic nepomůže, od aktivace účtu měl dost času si něco zjistit viz Gomer Pyle