koupil semsy gps a nemam v ni ty cashe. poslete mi je nekdo at to muzu taky zkusit. je to super hra ale nemam jak zacit. je to bordel, ze tam v tom gps nic neni, musim mit kompl a je to vopruz.
sem volal do moufíldu a řekly mi že mi ty cashe dáte. tak mi je nekdo poslete na email [email protected] ja moc chsi zacit je to super hra ale potrebuju ty cashe!!!
Přečti si informace na Wiki [Y]. V horní liště stránky najdeš link. Pak si nvyber sám keše, které chceš najít.
[quote] Gomer Pyle: sem volal do moufíldu a řekly mi že mi ty cashe dáte. tak mi je nekdo poslete na email [email protected] ja moc chsi zacit je to super hra ale potrebuju ty cashe!!! [/quote]
Heheh. [:D][:D] Tak tohle mě fakt pobavilo. Doporučuju vzít klobouk a vypravit se na Václavák. Já ti ale bohužel žádný cash dát nemůžu. Jsem jenom chudý student. [;)]
No a az skončís s tim cashováním, tak můžeš plynule pokračovat sem.... geowiki, snad tam najdeš odpovědi, které hledáš a hlavně nevynech část týkající se pravidel.
Btw. Především ale začni používat to, co máš na krku. [:D]
[quote] Gomer Pyle: sem volal do moufíldu a řekly mi že mi ty cashe dáte. tak mi je nekdo poslete na email [email protected] ja moc chsi zacit je to super hra ale potrebuju ty cashe!!! [/quote]
Než začneš schánět něco, co vůbec nepotřebuješ, přečti si zatím na této stránce nahoře "wiki / průvodce začátečníka". K nalezení keše potřebuješ vytištěný popis - listing keše a z něj nacvakáš tu jednu souřadnici do gps ručně.
Já myslim že kolegovi Wiki moc nepomůže, píše tady přece jasně že chce poslat nějaký "cashe" a to pokud vím na Wiki není. Ani si nejsem jistej jestli jdou posílat takhle mailem. Pokud jo, tak mi taky můžete nějaký ty cashe poslat.
Jen jestli ono ale nejde spíš o kaše a to už jsem pak ale úplně mimo mísu, jak připojit kaši k mailu........ [:^)]
Myslíš jako šňůrku s klíčema ?
[quote] xpj: Myslíš jako šňůrku s klíčema ? [/quote]
Hehe. No kdyby náhodou Gomer Pyle fungoval podobně jako autíčko na klíček, tak by ani to nemuselo být úplně od věci. [:P]
Joo ftipkovat to by nam slo, ale kdo tomu chudakovi opravdu pomuze? Vypada dosti zoufale…
Hm podle vseho Gomer Pyle je clovek, ktery bydli bud v Chrudimi nebo v Olomouci a nebo klidne i jinde. Kazdopadne je pomerne zrejme, ze se jedna o cloveka ktery se rad ucastni ruznych diskuzi tykajicich se IT. Jeho jazyk je spisovny, odborny a bez pravopisnych chyb. Zrejme ma rad avatary s vojenskou tematikou (od CK dustojniku po ostrelovace v maskacich). Takze jeho uvodni prispevek si myslim muzeme povazovat za humor.
co si ze mě dělate srandu taky ste začinaly tak semě nesmejte. jaky wiki co to je nevím? ja chci cashe nebo jak se to menuje abych to mohl začit hledat tak co mam dělat v mounfildu my řekly že se mam napsat sem tak si ze me nedělejte srandu. ta wiki co my doporučujete je ulet volal jsem kamaradovi co je dobrej přez počítač a taky říkal že je to fakt děsný jak pro uchili. to se musím teda registrovat ještě nekde jinde i kdyz chci hledat jenom tady u nás tak to je teda pakárna. asi to teda zkusím a taky zalozím nejakou cash tady u nás . ale jak sem se dival na tu wiku tak tam taky žadný souřadnice nejsou tak si asi vopravdu ze mně děláte srandu.
myslím, že tímto se vše vysvětluje [:D][Y]
Ačkoliv nevím, zda se mám smát nad povedeným žertem, krčit rameny nad způsoby pubošů, či plakat nad tím, že to myslí autor vážně, rozhodl jsem se, že "kolegovi" trochu pomůžu:
a) jak už bylo mnohokráte zmiňováno, přečti si ještě jednou Wikipedii (=Wiki), kterou snad už víš, kde najít - tam máš všechny potřebné informace
b) zaregistruj se na http://www.geocaching.com/, tam najdeš souřadnice na různé CACHE (bez "S")
Cashe ja zeru. Kdo nevidel film Walk the Line, maximalne doporucuju. Ale mejlem to poslat nejde ![]()
tak sem se na tý stránce chtel zalogovat, ale nebere mi to heslo odsať . musel sem se zapsat znova je to pakarna . uz sem videl i nejake casche ale nevim jak videt ty ui nas . jeste se musim zeptat na to zapsani nebo logovani to se pisu jako napred na ty strance a pak v ty casche nebo navopak. je to moc komplikovany .
[quote] Gomer Pyle: tak sem se na tý stránce chtel zalogovat, ale nebere mi to heslo odsať . musel sem se zapsat znova je to pakarna . uz sem videl i nejake casche ale nevim jak videt ty ui nas . jeste se musim zeptat na to zapsani nebo logovani to se pisu jako napred na ty strance a pak v ty casche nebo navopak. je to moc komplikovany . [/quote]
No víš. Teď už to ani moc vtipný není...[N]
[:^)] Myslím, že venku začíná být opravdu velké vedro![<:o)]
jo to neni je to docela blby . radil mi kamarad co je dobrej na počitač a tak už to mam . tak a jak to pude tak to zkusim a už sem se dival a nasel sem casche co se mi libi a na ni pudu .
to Dragon Riders: Dobře ty...:-)
Ale co aspoň tu není nuda[:D]